Twilight Türkiye Fan Sitesi
TÜRKİYE'NİN EN İYİ TWİLİGHT FAN FORUMUNA
HOŞGELDİNİZ

Lütfen Üye Olunuz
Böylece Sitemizden Daha İyi Yararlanabileceksiniz
~Adminler~

BuRaK+Elif
TÜRKİYE'NİN EN İYİ TWİLİGHT FAN FORUMUNA
HOŞGELDİNİZ

Lütfen Üye Olunuz
Böylece Sitemizden Daha İyi Yararlanabileceksiniz
~Adminler~

BuRaK+Elif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Sevenleri'nin Buluşma Adresi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi)

3 posters
YazarMesaj
MyMusic
Twilight Fan
MyMusic

Koç Mesaj Sayısı : 169

Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi) Empty
MesajKonu: Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi)   Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi) EmptyPaz Nis. 26, 2009 11:54 am

Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi) Msch8

İlk kitap Alacakaranlık'ın(Twilight) Edward'ın dilinden yazılmış biçimi. Şu an için yazarın bu kitaba devam edip etmeyeceği kesin değil.
anqéL-sHeyDa
Twilight Fan Moderatörü
anqéL-sHeyDa

Lakap : meleq[anq3L]

MesajKonu: Geri: Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi)   Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi) EmptyPaz Nis. 26, 2009 12:11 pm

Sa0L Jnm
MyMusic
Twilight Fan
MyMusic

Koç Mesaj Sayısı : 169

MesajKonu: Geri: Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi)   Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi) EmptyPaz Nis. 26, 2009 12:16 pm

Önemli Değil
ilkim
Twilight Fan Moderatörü
ilkim

Yay Mesaj Sayısı : 529
Lakap : ilkoş

MesajKonu: Geri: Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi)   Midnight Sun(Geceyarısı Güneşi) EmptyPerş. Tem. 02, 2009 1:53 pm

Edward," yumuşakça mırlıdandı.

Rüyasında beni görüyordu.

Ölü, donmuş bir kalp, tekrar atabilir miydi? Benimki atıyor gibiydi...

"Kal," diyerek içini çekti. "Lütfen gitme. Lütfen... gitme."

Rüyasında beni görüyordu, ve bu bir kabus değildi. Rüyasında, onunla kalmamı istiyordu.

Bana akın eden duygularımı isimlendirecek kelimeleri bulmak için çırpındım, ama bu duyguları açıklayacak kadar güçlü hiç bir kelime yoktu. Uzun bir dakika boyunca, içlerinde boğuldum.

Yüzeye çıktığımda, daha önce olduğum adam değildim artık.

Haytım, bitmeyen, değişmeyen bir geceyarısıydı. Benim için hep geceyarısı olmak zorundaydı. O zaman, şimdi, geceyarımın tam ortasında güneşin doğuyor olması, nasıl mümkün olabiliyordu?

İşte beklediğimiz kitap! Ya da elimize ulaşamayacak kitap. Kokusunu içimize çekemeyeceğimiz kitap. Hain hırsızlar yüzünden Stephenie Meyer'da yazma şevki bırakılmayan kitap! Biricik vampirimizin Bella'yı ne kadar çok sevdiğini belki de ilk defa anlayacağımız kitap! İşte bu kitap...

Stephenie Meyer'ın devam etmesini bizi merakımızla boğoşmaya mecbur bırakmamasını temenni ederiz. En iyi dileklerimizle..

Bir vampir.. Bir insana aşık oldu.. Yapmaması gereken şeyler yaptı..
Bu defa Twilight kitabındaki yani ilk kitap Alacakaranlık'taki herşey Edward'ın ağzından anlatılıyor...
Onun için hayat..
Sandığınızdan daha zordu...

Zifiri Karanlıkta Doğan Güneş

Bilindiği üzere bu kitap Edward'ın gözünden. Edward hep kendisinin 'karanlıkta olduğunu' düşünüyordu, yani hayatı hiç daha iyiye gitmedi. Şöyle de diyebiliriz ki sürekli geceyarısı olan bir ortamda yaşadı. Ama Bella hayatına girdiğinde, her şeye rağmen dünyasında bir ışık olduğunu farketti. Çünkü, Edward'ın 2. kitapta Bella'yla konuşurken de belirttiği gibi, bella onun için bir tür güneş olmuştu

1 sayfadaki 1 sayfası